Przeprowadzki Szczecin

Doświadczaj codziennych zmagań z przeprowadzkami w Szczecinie!
Zobacz jak trudny i wymagający jest ten zawód!
Udowadniamy, że przeprowadzki to styl życia!
Przeprowadzki lifestyle!

Z życia PanaPrzeprowadzki

od
10
lat

Ubezpieczone przeprowadzki w Szczecinie

Kompleksowe przeprowadzki w całej Polsce oraz Europie!

STYCZEŃ 2019

Rok 2019 rozpoczęliśmy od pisania tego bloga i zastanawiania gdzie się podziali nasi klienci? Czyżby nadszedł kres przeprowadzek? I wszystkich już przeprowadziliśmy? A może byli tak przejedzeni po świętach, że nic im się nie chciało? Żyliśmy domysłami i obawami o przyszłość.
Całe szczęście przyszedł 2 stycznia i już wieczorem byliśmy w Krakowie - przemiła para z małym-dużym pieskiem wszyscy razem w kabinie szczęśliwie dotarliśmy do domu Smoka Wawelskiego. Po drodze wielokrotnie zatrzymywaliśmy się na "siusiu" - jak zawsze przesadziliśmy z kawą i energetykami. Zdjęcia z tej wyprawy znajdziesz w galerii.

Będąc w Berlinie spotkaliśmy naszych kolegów z Irlandii - z firmy Ballards z imponującym 40-letnim doświadczeniem w przeprowadzkach międzynarodowych - podpatrywali nas, małych żuczków jak pracujemy i przy okazji wiele się od nas nauczyli. Irlandczycy są sprytni, szybko się uczą, dowiedzieli się wszystkiego co chcieli i nie musieli już za nami jechać do Poznania. Pożegnanie było rzewne, wymieniliśmy się jak obyczaj nakazuje - piwami i lewarkami i pojechaliśmy, każdy w swoją stronę, ale znając życie jeszcze się pewnie spotkamy. Zdjęcia z tej wyprawy znajdziesz w naszej galerii fb.

W tym roku widzieliśmy już śnieg. Zdążyliśmy mu nawet zrobić zdjęcie - gdzieś w Polsce.

Ze Świnoujścia przywieźliśmy wyposażenie apteki - na szczęście były to same regały ekspozycyjne bez lekarstw i witamin, bo znając naszego kierowcę pewnie wykupiłby cały zapas żeń-szenia i magnezu (nie mylić z magnesem na lodówkę, którą też przewieźliśmy).

Powiemy wprost - jeżeli jakakolwiek firma chce żebyśmy "ulokowali jej produkt" - czekamy na "darmowe próbki", chętnie też sami je sobie dowieziemy, ale to już za normalną opłatą za transport na fakturę VAT.

Przybiernów i Pobierowo to miejscowości o bardzo podobnych nazwach, a przynajmniej nam się ciągle mylą, dlatego byliśmy w obu. Z pierwszej braliśmy wypoczynek, a do drugiej wieźliśmy segment - lub odwrotnie? Nieważne! Ważne, że klienci byli zadowoleni.

Jeżdżąc praktycznie po wszystkich miastach w województwie zachodniopomorskim w styczniu słuchamy tylko tych dwóch piosenek:

Dlaczego negatywne opinie o nas są dla nas dobre?

Tak, zdarza nam się otrzymać negatywa. Też tego nie rozumiem, ale tak to czasami bywa.

Każda negatywna opinia jaką o nas znajdziemy uruchamia całą machinę pozytywnych zdarzeń. Czytając "negatywa" przechodzimy cały proces emocjonalny od wściekłości "jak on mukł? napiąć uk?" do "ok, let`s go for a little ride", który kończy się zwykle dodatnim dla nas bilansem, bo poprawiamy, wprowadzamy "nowe procedury", mobilizujemy się i z jeszcze większą mocą staramy się być NAJLEPSZYMI we (hmmm, pamiętaj, zachowaj skromność...) wszechświecie.
Z czasem przechodzimy do stanu głupawki i śmiejemy się z tych oskarżeń - uważamy, że są naprawdę zabawne:
• firma krzak, unikajcie jak ognia - stąd nasze "krzakowozy", "PanKrzak.pl" i "gorejący krzak" w logo,
• złodzieje - stąd "ukradliśmy panu tylko dwie półki, nie zauważy pan różnicy",
• pijani kierowcy - stąd "to miał na kacu jechać? nie dałby rady",
• nie chcieli przenieść szafek kuchennych z talerzami - stąd "zupa by się wtedy rozlała".

Nasze styczniowe osiągnięcie - 1 negatyw "wygenerował" nam 10 pozytywów. Czyż to nie miłe zamienić negatyw w pozytyw?

Jak działa nasz dział obsługi klienta?

W tym roku zaczynamy wdrażać system obsługi klienta w standardzie PanPrzeprowadzka2019 - najnowocześniejszymi w mieście i całej Polsce procedurami świadczenia usług przeprowadzkowych.
W związku z tak rygorystycznym standardem, w planach na ten rok mamy więcej szkoleń dla pracowników niż przeprowadzek. Nasza nowa strategia zakłada:
• byciem miłym i fajnym dla miłych i fajnych Klientów.
Tylko tyle? Zapytacie. Tak, bo pozostałe wyśrubowane normy, czyli:
• przyjazd na czas,
• informowanie o możliwym opóźnieniu z wyprzedzeniem,
• chęć pomocy w każdej sytuacji,
• niewystawianiu klienta który płaci nam za transport 29zł na rzecz tego, który oferuje 50zł, bo umowa to umowa,
mamy już wdrożone od lat - praktycznie u wszystkich kierowców.

Dla niecierpliwych klientów, którzy chcą abyśmy byli na drugim końcu miasta w 10 minut w godzinach 15:00-17:00, spróbujemy wdrożyć dodatkowo płatną usługę "teleportowania" kierowcy wraz z autem.

Czekające nas jeszcze wyzwania w styczniu

Nie możemy doczekać zbliżającej się przeprowadzki do Brussow - wszyscy oddelegowani pracownicy dostali już materiały szkoleniowe do ćwiczenia przed lustrem w domu.

Często firmy (nie tylko przeprowadzkowe, ale również z branży sprzedaży mebli) zamieszczają na swych stronach "lekko podrasowane" liczniki odwiedzin. My też taki mamy:

Liczba odwiedzin bloga: 1.000.002

Co jeszcze możesz zrobić jeśli podoba Ci się to co robimy? Zostaw jakiś komentarz i/lub polub nasz profil na Facebooku lub udostępnij ten blog na Facebooku - żeby inni też mogli go przeczytać.

Odczekaj kilka sekund i jeśli nie widzisz komentarzy powyżej odśwież stronę.

Tragarze i noszenie mebli

PanPrzeprowadzka | Przeprowadzki lifestyle | Z życia PanaPrzeprowadzki

Najczęściej obsługujemy następujące rejony Szczecina:
Arkońskie, Bartoszewo, Bezrzecze, Będargowo, Bolinko, Bukowe, Bukowo, Dąbie, Dobra, Dołuje, Głębokie, Gocław, Golęcin, Grzepnica, Gumieńce, Jezierzyce, Kijewo, Klęskowo, Kliniska, Klucz, Kołbaskowo, Kościno, Krzekowo, Kurów, Lubieszyn, Majowe, Mierzyn, Niebuszewo, Niemierzyn, Osów, Ostoja, Pilchowo, Płochocin, Płonia, Podjuchy, Pogodno, Police, Pomorzany, Przecław, Rajkowo, Reda, Siadło Dolne, Siadło Górne, Skolwin, Sławociesze, Słoneczne, Smętowice, Stobno, Stołczyn, Śmierdnica, Świerczewo, Tanowo, Trzeszczyn, Ustowo, Warszewo, Warzymice, Wielgowo, Wołczkowo, Zakole, Załom, Zawadzkiego, Zdroje, Zdunowo, Żelechowa, Żydowce.

Znamy też okolice Szczecina:
Police, Gryfino, Stargard, Pyrzyce, Goleniów, Nowogard, Międzyzdroje, Świnoujście, Gryfice, Trzebiatów, Kołobrzeg, Koszalin, Locknitz, Pasewalk, Schwedt, Berlin, Stralsund, Rostok.

Czy wiesz, że PanPrzeprowadzka to:
Przeprowadzamy na co dzień ✅ Przeprowadzki to poniekąd nasze życie - taki lifestyle ✆ Poznaj nas lepiej ✅ PanPrzeprowadzka do usług!

Znajdziesz nas szukając w internecie następujących wyrażeń:
przeprowadzki szczecin, przeprowadzka szczecin, tanie przeprowadzki szczecin

PAN Przeprowadzka Przeprowadzki Szczecin
PanPrzeprowadzka.pl to profesjonalne i ubezpieczone przeprowadzki w Szczecinie i okolicy. Transport, usługi transportowe, taxi bagażowe, bagażówki.

Kontakt:

+48 508 97 97 97
panprzeprowadzka@gmail.com

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00
Sobota 8:00 - 18:00
Ceny już od 49zł

Siedziba firmy:

Aleja Bohaterów Warszawy 14
70-370 Szczecin, zachodniopomorskie

©2016-2021 PAN Przeprowadzka

📞 +48 508 97 97 97